دکتر مریم بهمن پور

دکتر مریم بهمن پور

دیدگاه ها در مورد آموزش های مدرس

 1. 5 خارج از 5

  (Guest)

  سلام. کیفیت و مهارت در تدریس خیلی عالی بود و نکاتی که متذکر شدند موثر بود. تمرین هایی که حل میکنند، بین هر عنوان که توضیح میدن به یادگیری هر چه بهتر خیلی کمک میکنه.

 2. 5 خارج از 5

  (Guest)

  سلام. کیفیت و مهارت در تدریس خیلی عالی بود و نکاتی که متذکر شدند موثر بود. تمرین هایی که حل میکنند، بین هر عنوان که توضیح میدن به یادگیری هر چه بهتر خیلی کمک میکنه.

 3. 5 خارج از 5

  (Guest)

  سلام. آموزش برای بنده بسیار ارزشمند بود چونکه کیفیت تدریس و قدرت انتقال مفاهیم بسیار بالا بود و به راحتی مطالب مختلف رو متوجه میشدم. با تشکر

 4. 5 خارج از 5

  (Guest)

  خلاصه بگم. بیان ساده. خیلی کامل. نیازی به خوندن کتاب و جزوه نداشتم. از یه جای دیگه هم گرفته بودم که اصلا با این قابل مقایسه نبود. برای ریاضی مهندسی هم منتظر آموزش همیاردرس هستم. پیروز باشید

 5. 5 خارج از 5

  (Guest)

  فوق العاده

 6. 0 خارج از 5

  (Guest)

  سلام. به نظرم این آموزش شایسته تقدیره. اهمیت به نیاز دانشجویی یعنی تولید اینجور اموزش ها.

 7. 0 خارج از 5

  (Guest)

  آقا درود کامل بر مجموعه همیاردرس. واقعا نماد " با کیفیت ترین برند آموزشی" شایسته شماست. آموزشهاتون کمه ولی همه با حساسیت خاصی ضبط شدن. اینو از آموزش اندنوت، ریاضی 2 و نرم افزار xpert متوجه شدم. بر خلاف بعضی از سایتها که فقط به فکر کمیت هستن واقعا شما فقط به فکر کیفیتین. به زودی همه شما رو خواهند شناخت. ما هم براتون تبلیغ میکنیم. درود. درود. درود

 8. 0 خارج از 5

  (Guest)

  بعد از تهیه آموزش معادلات دیفرانسی خانم دکتر بهمن پور این آموزش رو هم از همیاردرس تهیه کردم. چی بگم که هر چی بگم کمه. سال 84 تا الان دانشگاه نبودم. الان بعد از 13 سال دوباره مجبور شدم به خوندن ریاضی 2. مطمئنم اگه این آموزش نبود چند سالی باید وقت صرف یاد گرفتن این درس میکردم. هم خیر دنیوی ببینید هم اخروی.

 9. 0 خارج از 5

  (Guest)

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.فوق العاده. معنی واقعی استاد رو میشه با این آموزش فهمید.

 10. 0 خارج از 5

  (Guest)

  درود بر شما. بهترین آموزش ریاضی عمومی 2. حیف خیلی دیر با این آموزش آشنا شدم.

 11. 0 خارج از 5

  (Guest)

  با سلام و تشکر از شما من واقعا پس از دو بار گذراندن این درس در دانشگاه و پاس نکردن آن واقعا نا امید شده بودم. آموزش ریاضی عمومی 2 رو با تدریس خانم دکتر بهمن پور تهیه کردم و با نمره 16 و بیست و 5 صدم پاس کردم. بخدا نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم بابت این آموزش ناب. هم محیط گرافیکی فوق العاده ای داشت. هم بسیار ساده و قابل فهم بیان شده بود و هم خیلی کامل. امیدوارم که بزرگترین و بهترین بشین.

 12. 0 خارج از 5

  با سلام و تشکر از دست اندرکاران مجموعه ی بینظیر همیاردرس آموزش ریاضی عمومی 1 رو تهیه کردم. بسیار فوق العاده. بدون شک بهترین آموزش ریاضی 1 فضای مجازی. تشکر می کنم از استاد گرامی.امیدوارم این کیفیت در همه آموزش های همیاردرس باشه که البته مطمئنم هست. موفق باشید

 13. 0 خارج از 5

  (Guest)

  من وقتی از همیار درس بسته معادلات دیفرانسیل رو تهیه کردم که دو روز به امتحان مونده بود و چون کلاسم حضور و غیاب نداشت سر کلاس نرفته بودم ، همیار درس برای من کپسولی بود که باهاش تونستم معادلات رو با نمره خوب پاس کنم.

 14. 0 خارج از 5

  (Guest)

  آموزشتون خیلی کامل بود و روان. من برای امتحانم تو یک روز جمع بندی کردم. به نسبت بقیه ویدئوهای آموزشی خیلی خیلی کامل بود.

 15. 0 خارج از 5

  (Guest)

  Kheali raziam mamnoon az site khoobetoon🌹

 16. 0 خارج از 5

  (Guest)

  آموزش بسیار عالیه با بیان ساده تدریس شده . برای کسانی که دنبال آموزش ریاضی2 هستند حتما پشنهاد می کنم تهیه نمایند

 17. 0 خارج از 5

  (Guest)

  سلام. باید اعتراف کنم که شیوه تدریس استاد خیلی عالی هستش ، فقط اگر تعداد مثالهایی که بعد از درس دادن ،طرح میشه، بیشتر باشه ، اون کسی که داره برنامه رو می بینه بهتر متوجه میشه. اما در کل خیلی خوب وعالی هست و من به شما به خاطر ایجاد چنین برنامه جامع و کاملی ، تبریک میگم و تا اونجایی که در توانم باشه ، تبلیغ برنامه های شما رو خواهم کرد. موفق و پیروز باشید.

 18. 0 خارج از 5

  سلام.. واقعا خسته نباشین. خیلی عالی بود آموزش با نمره خوب پاس کردم :)

 19. 0 خارج از 5

  (Guest)

  سلام آموزش خوب هست مخصوصا اینکه فایل ها رو زیپ فرستادین خوشم اومد از این کار ولی یک چیزی که هست این که کاش بعد از هر آموزش مثلا بعد از آموزش یک فایل ۳۰ دقیقه ای به آموزش حل مثال ها بپردازند خیلی خوب می شد و اگر یک آموزش آنلاین درست میکردین و از اونجا طی ساعت معین از استادی یک مبحث سوال میکردیم خیلی عالی میشد .

 20. 0 خارج از 5

  (Guest)

  آموزشی که تهیه کردم واقعا عالی بود و ساده و روان توضیح داده بود. من همین درس رو از یه جای دیگه هم تهیه کرده بودم ولی زیاد جالب نبود. اگر درس های بیشتری رو هم اینطوری ضبط کنین بهتره. بی شک جز ساده ترین طرز بیان بود که مفهوم درس رو میرسونه و هر کسی لذت میبره. موفق باشید و آرزوی موفقیت برای بهترین سایت آموزشی ایران