دکتر مجید عبداللهی

دکتر مجید عبداللهی

دیدگاه ها در مورد آموزش های مدرس

 1. 5 خارج از 5

  (Guest)

  با سلام این منبع به عنوان یک رفرنس کامل در حوزه تحقیق و پژوهش نیاز هر دانشجو، استاد و محقق است. از اینکه این مرجع بی نظیر رو با این قیمت دارید ارائه می کنید از شما متشکرم. کاش می شد این فیلم آموزشی به عنوان واحد درسی در دانشگاه ها آموزش داده می شد. مدرس بسیار با تسلط توضیح دادند و نکاتی رو بیان کردند که بنده به عنوان مدرس دانشگاه تا به حال به اونها دقت نکرده بودم. خوشحالم که با این مجموعه آموزشی آشنا شدم. براتون بهترین ها رو آرزومندم.

 2. 5 خارج از 5

  (Guest)

  خیلی خوب و مفید بود. کاش درس علم و مهندسی مواد رو زود کامل میکردین.

 3. 5 خارج از 5

  (Guest)

  تدریس آقای دکتر عالی بود و من خیلی دنبال همچین آموزشی از web of science می گشتم. امیدوارم ویدئوی پذیرش از دانشگاهای آمریکا و اروپا هم زودتر آماده بشه. خیلی ممنون

 4. 5 خارج از 5

  خواها زودتر منتشر شه خیلی لازمش دارم

 5. 0 خارج از 5

  با سلام و احترام. در حال ضبطه. انشالله تا اوائل دی ماه آماده میشه.

 6. 5 خارج از 5

  (Guest)

  خیلی سرعتتون کنده...تا کی باید منتظر ترمودینامیک مواد 2 بمونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. 5 خارج از 5

  (Guest)

  تشکر ویژه از دکتر عبداللهی. مثل همه ی آموزش های دیگه ایشون این آموزش نیز منحصر به فرد بود. منتظر خواص فیزیک هستم شدیدا. بدرود

 8. 0 خارج از 5

  (Guest)

  فوق العاده جامع با قیمت مناسب. دقیقا تسلط به موضوع مورد بحث از ویژگی این آموزشه. مدرس سعی کردن که این آموزش مربوط به رشته خاصی نباشه و این واقعا جای تقدیر داره. با این اوصاف به نظرم باید برای هر رشته ای جداگانه یک آموزش مقاله نویسی در حد 1 ساعت هم که شده در نظر گرفته بشه. ممنونم از شما و از سایت خوبتون

 9. 0 خارج از 5

  (Guest)

  خدا خیرتون بده. خیلی خیلی ازتون تشکر میکنم. خیلی چیز یاد گرفتم. انشالله به هر چیزی که میخواید برسید.

 10. 0 خارج از 5

  (Guest)

  سلام. تبریک میگم به خاطر چنین اموزش جامع و کاملی. با بیان عالی.

 11. 0 خارج از 5

  (Guest)

  منظم، زنجیره وار، طرز بیان عالی، تسلط منحصر به فرد، محتوا کامل. همه خصوصیت های این آموزش. آقا شاهکار کردین. دمتون گرم.

 12. 0 خارج از 5

  (Guest)

  واقعا از دکتر عبداللهی سپاسگزارم. خیلی خوب مسائل این درس رو تشریح کردن. اگه برای ترمودینامیک 2 هم یه کمی سرعت رو میبردن بالا که دیگه محشر بود. به هر حال سپاسگزارم. بی نظیر بود. تسلطشون بی نظیر بود.

 13. 0 خارج از 5

  (Guest)

  عالی بود

 14. 0 خارج از 5

  (Guest)

  خیلی عالی بود. هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت. دست شما درد نکنه.واقعا نقدی بر آموزششون نیست از نظر من. خیلی جامع؛ روان و مسلط. بیان شونم عالی بود.

 15. 0 خارج از 5

  (Guest)

  یک آموزش منحصر به فرد و بی نظیر با کمترین قیمت ممکن. البته این ویژگی همه آموزش های همیاردرسه. کاش همیاردرس فقط یه کم سرعتشو می برد بالا تا ما هر چیزی که میخواستیم فقط میومدیم تو این سایت.

 16. 0 خارج از 5

  (Guest)

  تمام آن چیزی که نیاز داشتم رو از این آموزش دریافت کردم با قیمت مناسب. این یعنی یه کار حسابی.

 17. 0 خارج از 5

  (Guest)

  بعد از چند ماه بالاخر موفق شدم این آموزش رو کامل گوش بدم. بهتره یک واژه براش استفاده کنم. فوق العاده. با تشکر از تمامی عوامل بهترین سایت آموزشی ایران همیاردرس.

 18. 0 خارج از 5

  (Guest)

  خیلی خیلی راضیم ازش.دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع هستم و فکر میکنم بهترین آموزشی بود که میتونستم در زمینه مقاله نویسی ازش بهره ببرم. امیدوارم مسیرتون برای پیشرفت بیشتر هموار بشه. آرزومند آرزوهایتان.

 19. 0 خارج از 5

  (Guest)

  یک آموزش کامل، بی نقص و تمام عیار با ذکر تمام جزییات. بنده شخصا برای عیب نقص چیدن این آموزش رو تهیه کردم و به تمام نیازهام در این رابطه رسیدم. با قیمت فوق العاده بدون منت کشیدن از دوستان.