[vc_row][vc_column width=”2/3″][ultimate_info_table color_scheme=”blue” package_heading=”همه آموزشهای این مدرس”][/ultimate_info_table][displayProduct id=”5831″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1525860133875{background-color: #99c7c9 !important;}”]

 مریم بهمن پور

ایشان دارای مدرک دکتری ریاضی کاربردی است و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان ( آموزشکده سما) می باشند. بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس به همراه بیش از ۳۰ مقاله معتبر بین المللی با جمع ضریب تاثیر بیش از ۶۰ و کسب عنوان پژوهشگر برتر در سال ۱۳۹۵ از جمله افتخارات علمی نامبرده است. تدریس ساده به همراه فن بیان منحصر به فرد و تسلط استاد بر مباحث مطرح شده در این فیلم آموزشی، این اثر را به یک اثر منحصر به فرد تبدیل نموده است.

موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد ایشان حل عددی معادلات انتگرال فردهلم نوع اول با استفاده از موجک ها بوده است.  در پایان نامه ایشان برای اولین بار، چند جمله ایهای چبیشف نوع دوم، سوم و چهارم به موجکهای آن تبدیل گردید. معادلات انتگرال فردهلم نوع اول با وجود بد وضعی برای اولین بار با تقریبهای بسیار خوب با استفاده از آن موجکها، توسط ایشان به نتیجه رسید. موضوع پایان نامه دکتری ایشان حل عددی معادلات ریاضی با استفاده از موجک های مونتز  است که برای اولین بار معرفی شدند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]